xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
BUG_2
BUG_3
BUG_5

RC BUGINY MINI INFERNO

Jsou stejně jako RC autodráha skvělým zpestřením firemních akcí. Díky větší velikosti (35 x 25 cm) se buginy dobře řídí. Buginy jsou vybaveny stejnou časomírou “LAP Z SYSTEM” jako  RC autodráha, takže i zde můžeme jezdit plnohodnotné závody s rozjížďkami a finále. S buginami lze jezdit i volně pouze pro pobavení. Na trati najednou jezdí maximálně 5 bugin.

DESIGNOVĚ PROVEDENÁ KOBERCOVÁ DRÁHA  je zpestřena umělými skoky a ohraničena brandovanými mantinely.  Buginy lze provozovat v interiéru i pod stanovým zastřešením na zpevněném podkladu.

Za suchého počasí lze jezdit i na exteriérové dráze na zpevněném povrchu, kde lze vytvořit dle stávajících podmínek zajímavou dráhu. V případě deště však buginy provozovat nelze. BUGINY JSOU URČENY PRO DĚTI OD 10 LET!

Systém závodů a průběh programu připravíme na míru dle přání klienta, uspořádáme autokrosovou Grand Prix, kvalifikační rozjížďky, prostě závodní show jak má být, kterou moderujeme. Dodáme také diplomy, poháry a dráhu brandujeme.

ROZMĚRY DRÁHY PRO BUGINY

RACE BUGY DRÁHA – základní rozměry 8 x 6 m / resp. 10 x 5 m, po dohodě lze provést libovolné změny.

 

Eventová agentura BBA group

 

Eventová agentura BBA group vznikla v roce 2004 spojením eventové agentury Bajadéra s.r.o. a reklamní agentury Bodlák s.r.o.

Spojením pod obchodní značku BBA Group s.r.o. a jednotné vedení přišla na trh PROFESIONÁLNÍ KREATIVNÍ EVENTOVÁ AGENTURA s přesahem do vývoje a výroby reklamy, dekorací a pódiových instalací.

Za dobu působení BBA GROUP jsme realizovali BEZPOČET SKVĚLÝCH EVENTŮ a vytvořili množství kvalitní reklamy pro rozmanitou klientelu.
Agentura BBA Group působí ve třech hlavních oborech EVENT - Profesionální produkce eventů CREATIVE – grafické studio EXPO SIGNMAKING – výroba reklamy a dekorací

Kontaktní informace

 

BBA GROUP s.r.o.
Provozovna a poštovní adresa:
Telefon: +420 283 890 117
Email: info@bba.cz
Areál KOLBENOVA 34/616
190 00 – Praha 9 – Vysočany

IČ: 26189488
DIČ: CZ26189488
Sídlo: Líbeznická 10/424
182 00 – Praha 8

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského obchodního soudu v Praze v oddílu C, vložka číslo 78238

Kde nás najdete

 

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/bba.cz:/php_sess_data/bba.cz:/www/bba.cz-tmpdir:/var/www/web5/bba.cz:/var/www/web2/bba.cz) in /www/bba.cz/bba.cz/wp-includes/functions.php on line 2102