xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

BBA GROUP – PROFESSIONAL EVENT PRODUCTION
Společnost BBA GROUP VZNIKLA V ROCE 2004 spojením eventové agentury Bajadéra s.r.o. a reklamní agentury Bodlák s.r.o. Obě agentury spolu úzce spolupracovaly a využívaly své profese i technologie.

Spojením pod obchodní značku BBA Group s.r.o. a jednotné vedení přišla na trh PROFESIONÁLNÍ KREATIVNÍ EVENTOVÁ AGENTURA s přesahem do vývoje a výroby reklamy, dekorací a pódiových instalací. Za dobu působení BBA GROUP jsme realizovali BEZPOČET SKVĚLÝCH EVENTŮ a vytvořili množství kvalitní reklamy pro rozmanitou klientelu – viz REFERENCE.

CO ZNAMENÁ V PRAXI „PROFESSIONAL EVENT PRODUCTION

  • Flexibilní a operativní realizace zakázek na vysoké profesní a kreativní úrovni.
  • Jednoduchá komunikace – úspora času (nervů) při realizaci v časovém tlaku.
  • Osobní kreativní přístup manažera zakázky – neznáme výraz “to nejde“.
  • Vždy se snažíme s úsměvem vymyslet, jak to půjde co nejefektivněji a nejlépe.
  • Vážíme si každého klienta –  jsme kvalitní alternativou velkých síťových agentur.
  • 14 stálých zaměstnanců ve třech propojených odděleních v jednom místě.

 

EVENT PRODUCTION – REALIZACE FIREMNÍCH AKCÍ
Sekce EVENT se zabývá produdkcí firemních akcí na klíč. Tým profesionálních produkčních má zkušenosti s pořádáním eventů, ROADSHOW a KONFERENCÍ jakéhokoliv rozsahu.

Naší specialitou jsou TEMATICKÉ FIREMNÍ PÁRTY a TEMATICKÉ DĚTSKÉ DNY, díky vlastnímu fundusu kostýmů a dekorací realizujeme originální tematické večírky za přijatelné ceny. Disponujeme vlastním technickým zázemím (zvuk, světla, mobiliář) a spolupracujeme s vlastním grafickým oddělením a výrobou dekorací, což nám umožňuje operativně realizovat kvalitní a EFEKTNÍ EVENTY s rozsáhlými instalacemi a dekoracemi.

CREATIVE – GRAFICKÉ STUDIO
GRAFICKÉ STUDIO CREATIVE je základem pro kvalitní a kreativní zpracování grafických zakázek jakéhokoliv rozsahu. Navrhneme logo, leták, pozvánku, katalog i celý vizuál nebo rebranding firmy. Specializujeme se na TEMATICKÉ FOTOKOUTKY s profesionálním vybavením a dekoracemi. Fotíme ATELIÉROVÉ reklamní fotografie i reportáže z akcí. Navrhujeme a dodáváme ORIGINÁLNÍ DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY a dárkové sady.

EXPO SIGNMAKING – VÝROBA REKLAMY
V oddělení SIGNMAKINGU navrhujeme a vyrábíme kvalitní venkovní a interiérovou reklamu. Realizujeme výstavní expozice, stánky a pódiové instalace. Navrhujeme a vyrábíme TEMATICKÉ DEKORACE A KOSTÝMY pro firemní akce. Na vlastních technologiích řežeme a tiskneme samolepicí reklamu pro dopravní prostředky a poutače.

Eventová agentura BBA group

 

Eventová agentura BBA group vznikla v roce 2004 spojením eventové agentury Bajadéra s.r.o. a reklamní agentury Bodlák s.r.o.

Spojením pod obchodní značku BBA Group s.r.o. a jednotné vedení přišla na trh PROFESIONÁLNÍ KREATIVNÍ EVENTOVÁ AGENTURA s přesahem do vývoje a výroby reklamy, dekorací a pódiových instalací.

Za dobu působení BBA GROUP jsme realizovali BEZPOČET SKVĚLÝCH EVENTŮ a vytvořili množství kvalitní reklamy pro rozmanitou klientelu.
Agentura BBA Group působí ve třech hlavních oborech EVENT - Profesionální produkce eventů CREATIVE – grafické studio EXPO SIGNMAKING – výroba reklamy a dekorací

Kontaktní informace

 

BBA GROUP s.r.o.
Provozovna a poštovní adresa:
Telefon: +420 283 890 117
Email: info@bba.cz
Areál KOLBENOVA 34/616
190 00 – Praha 9 – Vysočany

IČ: 26189488
DIČ: CZ26189488
Sídlo: Líbeznická 10/424
182 00 – Praha 8

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského obchodního soudu v Praze v oddílu C, vložka číslo 78238

Kde nás najdete

 

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/bba.cz:/php_sess_data/bba.cz:/www/bba.cz-tmpdir:/var/www/web5/bba.cz:/var/www/web2/bba.cz) in /www/bba.cz/bba.cz/wp-includes/functions.php on line 2102