xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
TEA_3
TEA_4
TEA_5
TEA_6
TEA_7
TEA_8
TEA_9
TEA_10
TEA_11
TEA_12
TEA_1
TEA_2

Teambuilding

Z našich zkušeností je nejúspěšnější ten teambuilding, v rámci kterého účastníci nenuceně spolupracují a navazují kontakty nenásilnou formou. Naše teambuildingové programy budou vaše hosty bavit, místo aby pro ně byly noční můrou. Specializujeme se na tématicky zaměřené teambuildingy. Postavíme pro vaše hosty indiánskou vesnici s indiánským programem, uspořádáme pro ně gladiátorské hry, zavedeme je do pevnosti Boyard plné nástrah a logických úkolů, navedeme je na stopu zločinců a necháme je luštit detektivní zápletky, zaškolíme je v rámci první pomoci na pracovišti pomocí zábavné polní nemocnice M.A.S.H. s vtipnými vstupy moderátorů a mnoho dalšího.

Naše teambuildingové sportovně-zábavné programy mají propracované a mnoha akcemi prověřené postupy rozdělování hostů do týmů a vyhodnocování výsledků, aby akce proběhla po organizační stránce hladce. Součástí programů jsou dekorace z vlastní dílny, profesionální moderace a propracované úkoly v každém z vybraných programů.

  • Pevnost Boyard
  • Polní nemocnice M.A.S.H.
  • Gladiátorské hry
  • Indiánská vesnice
  • Olympijské hry
  • Honba za pokladem
  • Pionýrský tábor
  • Cesta kolem světa

Eventová agentura BBA group

 

Eventová agentura BBA group vznikla v roce 2004 spojením eventové agentury Bajadéra s.r.o. a reklamní agentury Bodlák s.r.o.

Spojením pod obchodní značku BBA Group s.r.o. a jednotné vedení přišla na trh PROFESIONÁLNÍ KREATIVNÍ EVENTOVÁ AGENTURA s přesahem do vývoje a výroby reklamy, dekorací a pódiových instalací.

Za dobu působení BBA GROUP jsme realizovali BEZPOČET SKVĚLÝCH EVENTŮ a vytvořili množství kvalitní reklamy pro rozmanitou klientelu.
Agentura BBA Group působí ve třech hlavních oborech EVENT - Profesionální produkce eventů CREATIVE – grafické studio EXPO SIGNMAKING – výroba reklamy a dekorací

Kontaktní informace

 

BBA GROUP s.r.o.
Provozovna a poštovní adresa:
Telefon: +420 283 890 117
Email: info@bba.cz
Areál KOLBENOVA 34/616
190 00 – Praha 9 – Vysočany

IČ: 26189488
DIČ: CZ26189488
Sídlo: Líbeznická 10/424
182 00 – Praha 8

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského obchodního soudu v Praze v oddílu C, vložka číslo 78238

Kde nás najdete

 

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/bba.cz:/php_sess_data/bba.cz:/www/bba.cz-tmpdir:/var/www/web5/bba.cz:/var/www/web2/bba.cz) in /www/bba.cz/bba.cz/wp-includes/functions.php on line 2102