xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
DET_2
DET_3
DET_4
DET_5
DET_6
DET_7
DET_1
DET_9
DET_10
DET_8
DET_12

RODINNÉ A DĚTSKÉ DNY

SPECIALIZUJEME NA REALIZACI DĚTSKÝCH TEMATICKÝCH DNŮ s aranžmá vypracovaným do posledního detailu. Máme zkušenosti s dětskými dny od 100 – 1300 účastníků, při kterých VYUŽÍVÁME BOHATÉ EFEKTNÍ DEKORACE A KOSTÝMY Z VLASTNÍ DÍLNY, spoustu dovednostních a zábavných interaktivních soutěží s postavami v propracovaných kostýmech a mnoha akcemi prověřený systém soutěží a odměn. Máme osvědčené pódiové programy a celou akcí vždy provází kostýmovaný empatický moderátor.

POZVĚTE ZAMĚSTNANCE S DĚTMI NEBO OBCHODNÍ PARTNERY S RODINOU a připravte jim spolu s námi skvělý den v indiánské vesnici nebo na pirátské lodi, na který jen tak nezapomenou!

NABÍZÍME TATO PROPRACOVANÁ ARANŽMÁ

FAMILY DAY – DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

POKUD SÁZÍTE NA RODINNÝ DEN (FAMILY DAY) BEZ TEMEATICKÉHO ZAMĚŘENÍ a chcete pro své zaměstnance či obchodní partnery uspořádat univerzální zábavný den pro celou rodinu, rádi vám jej realizujeme a celou akci kreativně zastřešíme jednotným vizuálem.

Pořádáme také FIREMNÍ DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PRO ŠKOLY, v rámci kterých zajistíme kromě samotné akce také komunikaci se školami  a zpětnou vazbu.

Eventová agentura BBA group

 

Eventová agentura BBA group vznikla v roce 2004 spojením eventové agentury Bajadéra s.r.o. a reklamní agentury Bodlák s.r.o.

Spojením pod obchodní značku BBA Group s.r.o. a jednotné vedení přišla na trh PROFESIONÁLNÍ KREATIVNÍ EVENTOVÁ AGENTURA s přesahem do vývoje a výroby reklamy, dekorací a pódiových instalací.

Za dobu působení BBA GROUP jsme realizovali BEZPOČET SKVĚLÝCH EVENTŮ a vytvořili množství kvalitní reklamy pro rozmanitou klientelu.
Agentura BBA Group působí ve třech hlavních oborech EVENT - Profesionální produkce eventů CREATIVE – grafické studio EXPO SIGNMAKING – výroba reklamy a dekorací

Kontaktní informace

 

BBA GROUP s.r.o.
Provozovna a poštovní adresa:
Telefon: +420 283 890 117
Email: info@bba.cz
Areál KOLBENOVA 34/616
190 00 – Praha 9 – Vysočany

IČ: 26189488
DIČ: CZ26189488
Sídlo: Líbeznická 10/424
182 00 – Praha 8

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského obchodního soudu v Praze v oddílu C, vložka číslo 78238

Kde nás najdete

 

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/bba.cz:/php_sess_data/bba.cz:/www/bba.cz-tmpdir:/var/www/web5/bba.cz:/var/www/web2/bba.cz) in /www/bba.cz/bba.cz/wp-includes/functions.php on line 2102