xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
IND_1
IND_2
IND_3
IND_4
IND_5
IND_6
IND_7
IND_8
IND_9
IND_10
IND_11
IND_12

INDIÁNSKÁ VESNICE

KAŽDÉ DÍTĚ I VĚTŠINA DOSPĚLÝCH SE CHCE STÁT NA CHVÍLI INDIÁNEM. Dobrodružná výprava za bájným pokladem plná indiánů jim tento sen splní. Každé dítě obdrží u vstupu indiánskou čelenku a hrací kartičku a napínavá výprava po indiánské stezce za pokladem může začít! Děti si vyzkouší pod dohledem zkušených indiánů v bohatých kostýmech hod tomahawkem, lukostřelbu, rýžování zlata, lasování a mnoho dalšího.

RODIČE SE MOHOU ZABAVIT S OLD SHATTERHANDEM při střelbě ze vzduchovky na tématické střelnici nebo při střelbě z velkých luků. Celá rodina si pak může společně vyzkoušet indiánské tance nebo bubnování na indiánské tamtamy v indiánských workshopech. Po celou dobu je otevřena také indiánská kreativní dílna, ve které si hosté vyrábí indiánské lapače snů, amulety a další tématické výrobky.

V CENTRU INDIÁNSKÉ VESNICE JE UMÍSTĚN, VELKÝ TOTEM, opravdové teepee, různé indiánské dekorace a kmenové ohniště, kde si malí i velcí indiáni opékají bizoní špekáčky, pijí ohnivou vodu a odpočívají před další výpravou. Celý den moderuje sám velký náčelník kmene Apačů Vinnetou.

Eventová agentura BBA group

 

Eventová agentura BBA group vznikla v roce 2004 spojením eventové agentury Bajadéra s.r.o. a reklamní agentury Bodlák s.r.o.

Spojením pod obchodní značku BBA Group s.r.o. a jednotné vedení přišla na trh PROFESIONÁLNÍ KREATIVNÍ EVENTOVÁ AGENTURA s přesahem do vývoje a výroby reklamy, dekorací a pódiových instalací.

Za dobu působení BBA GROUP jsme realizovali BEZPOČET SKVĚLÝCH EVENTŮ a vytvořili množství kvalitní reklamy pro rozmanitou klientelu.
Agentura BBA Group působí ve třech hlavních oborech EVENT - Profesionální produkce eventů CREATIVE – grafické studio EXPO SIGNMAKING – výroba reklamy a dekorací

Kontaktní informace

 

BBA GROUP s.r.o.
Provozovna a poštovní adresa:
Telefon: +420 283 890 117
Email: info@bba.cz
Areál KOLBENOVA 34/616
190 00 – Praha 9 – Vysočany

IČ: 26189488
DIČ: CZ26189488
Sídlo: Líbeznická 10/424
182 00 – Praha 8

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského obchodního soudu v Praze v oddílu C, vložka číslo 78238

Kde nás najdete

 

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/bba.cz:/php_sess_data/bba.cz:/www/bba.cz-tmpdir:/var/www/web5/bba.cz:/var/www/web2/bba.cz) in /www/bba.cz/bba.cz/wp-includes/functions.php on line 2102