xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
7_pozvanky
1_DZS
2_kraupner
3_office depot 1
4_office depot 2
5_gate
6_DS
GRAF_1
loga 2
loga 1

GRAFICKÉ STUDIO

GRAFICKÉ STUDIO CREATIVE, které je pevnou součástí BBA Group zpracovává na vysoké profesní a kreativní úrovni grafické zakázky jakéhokoliv rozsahu. Navrhneme logo, leták, pozvánku, katalog i celý vizuál nebo rebranding firmy.

ZAJIŠŤUJEME TISKOVOU PRODUKCI veškerých materiálů na vysoké úrovni díky hluboké znalosti tiskařských a výrobních technologií.

V DIGITÁLNÍM FOTOATELIÉRU fotíme profesionální fullframe technikou ateliérové reklamní fotografie a reportáže z akcí. Specializujeme se také na TÉMATICKÉ FOTOKOUTKY s profesionálním vybavením a dekoracemi.

Navrhujeme a dodáváme ORIGINÁLNÍ DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY a dárkové sady.

NAVRHUJEME

  • loga a celé vizuály
  • veškeré merkantilie
  • postery, katalogy
  • bannery a venkovní reklamu
  • POS materiály
  • polepy vozů
  • výstavní expozice

Eventová agentura BBA group

 

Eventová agentura BBA group vznikla v roce 2004 spojením eventové agentury Bajadéra s.r.o. a reklamní agentury Bodlák s.r.o.

Spojením pod obchodní značku BBA Group s.r.o. a jednotné vedení přišla na trh PROFESIONÁLNÍ KREATIVNÍ EVENTOVÁ AGENTURA s přesahem do vývoje a výroby reklamy, dekorací a pódiových instalací.

Za dobu působení BBA GROUP jsme realizovali BEZPOČET SKVĚLÝCH EVENTŮ a vytvořili množství kvalitní reklamy pro rozmanitou klientelu.
Agentura BBA Group působí ve třech hlavních oborech EVENT - Profesionální produkce eventů CREATIVE – grafické studio EXPO SIGNMAKING – výroba reklamy a dekorací

Kontaktní informace

 

BBA GROUP s.r.o.
Provozovna a poštovní adresa:
Telefon: +420 283 890 117
Email: info@bba.cz
Areál KOLBENOVA 34/616
190 00 – Praha 9 – Vysočany

IČ: 26189488
DIČ: CZ26189488
Sídlo: Líbeznická 10/424
182 00 – Praha 8

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského obchodního soudu v Praze v oddílu C, vložka číslo 78238

Kde nás najdete

 

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/bba.cz:/php_sess_data/bba.cz:/www/bba.cz-tmpdir:/var/www/web5/bba.cz:/var/www/web2/bba.cz) in /www/bba.cz/bba.cz/wp-includes/functions.php on line 2102