xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
ORIG_1
ORIG_2
ORIG_3
ORIG_4
ORIG_5
ORIG_6

ORIGINÁLNÍ DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY

DÁRKOVÉ PROPAGAČNÍ PŘEDMĚTY je samostatná kategorie komunikace se zákazníkem. Přesycen nabídkou všeho a množstvím reklamních předmětů, se stává dnešní klient náročnější a vybíravější.

Velmi také záleží na tom koho a kdy obdarováváme, logicky jiný typ dárků bude potřeba pro širokou veřejnost na veletrhu, jako poděkování za celoroční spolupráci a pro vyšší manažery na VIP akci.

Máme zkušenosti s dárky pro všechny výše jmenované skupiny a víme, že JE TŘEBA ODDĚLOVAT luxusní osobní dárky od „rozdávacích“ levnějších dárků. Objektivně doporučíme nabídku dle zadaných požadavků na klasické reklamní předměty či vytvoříme zcela originální dárek šitý přímo na míru.

NAVRHUJEME A DODÁVÁME

  • speciální dárkové sady
  • katalogové dárky
  • reklamní textil
  • psací potřeby

 

NABÍDNEME VÁM ŠIROKOU ŠKÁLU DÁRKOVÝCH PŘEDMĚTŮ dle zadaných požadavků na cenu, funkčnost a obal. Na základě dlouholeté spolupráce s předmíni a přímými dodavateli reklamních předmětů zajistíme kvalitu za dobrou cenu, příznivé termíny dodání, potisk a speciální dárkové balení, aby byl dárek opravdovým překvapením a radostí.

Eventová agentura BBA group

 

Eventová agentura BBA group vznikla v roce 2004 spojením eventové agentury Bajadéra s.r.o. a reklamní agentury Bodlák s.r.o.

Spojením pod obchodní značku BBA Group s.r.o. a jednotné vedení přišla na trh PROFESIONÁLNÍ KREATIVNÍ EVENTOVÁ AGENTURA s přesahem do vývoje a výroby reklamy, dekorací a pódiových instalací.

Za dobu působení BBA GROUP jsme realizovali BEZPOČET SKVĚLÝCH EVENTŮ a vytvořili množství kvalitní reklamy pro rozmanitou klientelu.
Agentura BBA Group působí ve třech hlavních oborech EVENT - Profesionální produkce eventů CREATIVE – grafické studio EXPO SIGNMAKING – výroba reklamy a dekorací

Kontaktní informace

 

BBA GROUP s.r.o.
Provozovna a poštovní adresa:
Telefon: +420 283 890 117
Email: info@bba.cz
Areál KOLBENOVA 34/616
190 00 – Praha 9 – Vysočany

IČ: 26189488
DIČ: CZ26189488
Sídlo: Líbeznická 10/424
182 00 – Praha 8

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského obchodního soudu v Praze v oddílu C, vložka číslo 78238

Kde nás najdete

 

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/bba.cz:/php_sess_data/bba.cz:/www/bba.cz-tmpdir:/var/www/web5/bba.cz:/var/www/web2/bba.cz) in /www/bba.cz/bba.cz/wp-includes/functions.php on line 2102