xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
SIM_SPYD_2
SIM_SPYD_5
SIM_RAL_1
SIM_RAL_2
SIM_RAL_3
SIM_RAL_4
SIM_RAL_5
SIM_RAL_6
SIM_SPYD_1

RACING SIMULÁTORY SPYDER – 2 simulátory

Originální karoserie aut je koncipována jako “unisex placatý závoďák”, který lze skvěle brandovat logy, slogany nebo celopolepem (není v ceně pronájmu). Simulátory jsou vybaveny polohovatelnou a posuvnou integrální sedačkou a posuvnými pedály. Herním základem simulátorů  je konzole X BOX a realistická závodní hra FORZA MOTORSPORT. Reálný herní dojem zajišťuje volant se zpětnou vazbou a full HD LCD obrazovka s úhlopříčkou 120 cm

ROZMĚRY SIMULÁTORU SPYDER 240 cm délka x 130 cm šířka.

RACING SIMULÁTOR  RALLY – DVOUMÍSTNÝ SIMULÁTOR!

Originální simulátor je koncipován jako ochranná klec závodního auta, nebo bugina. SIMULÁTOR JE DVOUMÍSTNÝ a je vybaven integrálními sedačkami a 6 bodovými pásy (řidičova sedačka je posuvná jako v autě).

V TOMTO SIMULÁTORU MŮŽE ZÁVODIT S JEZDCEM TAKÉ SPOLUJEZDEC, který může číst rozpis rychlostní zkoušky – lze využít při týmových soutěžích. Nebo může na místě spolujezdce sedět a fandit dítě.

Herním základem simulátoru RALLY je konzole X BOX a realistická závodní hra FORZA MOTORSPORT. Reálný herní dojem zajišťuje profesionální volant se zpětnou vazbou a full HD LCD obrazovka s úhlopříčkou 120 cm.

ROZMĚRY SIMULÁTORU RALLY 220 cm délka x 140 cm šířka.

Eventová agentura BBA group

 

Eventová agentura BBA group vznikla v roce 2004 spojením eventové agentury Bajadéra s.r.o. a reklamní agentury Bodlák s.r.o.

Spojením pod obchodní značku BBA Group s.r.o. a jednotné vedení přišla na trh PROFESIONÁLNÍ KREATIVNÍ EVENTOVÁ AGENTURA s přesahem do vývoje a výroby reklamy, dekorací a pódiových instalací.

Za dobu působení BBA GROUP jsme realizovali BEZPOČET SKVĚLÝCH EVENTŮ a vytvořili množství kvalitní reklamy pro rozmanitou klientelu.
Agentura BBA Group působí ve třech hlavních oborech EVENT - Profesionální produkce eventů CREATIVE – grafické studio EXPO SIGNMAKING – výroba reklamy a dekorací

Kontaktní informace

 

BBA GROUP s.r.o.
Provozovna a poštovní adresa:
Telefon: +420 283 890 117
Email: info@bba.cz
Areál KOLBENOVA 34/616
190 00 – Praha 9 – Vysočany

IČ: 26189488
DIČ: CZ26189488
Sídlo: Líbeznická 10/424
182 00 – Praha 8

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského obchodního soudu v Praze v oddílu C, vložka číslo 78238

Kde nás najdete

 

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/bba.cz:/php_sess_data/bba.cz:/www/bba.cz-tmpdir:/var/www/web5/bba.cz:/var/www/web2/bba.cz) in /www/bba.cz/bba.cz/wp-includes/functions.php on line 2102