xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
DRA_6
DRA_1
DRA_3
DRA_4
DRA_5

MODELOVÉ DRÁŽKOVÉ AUTODRÁHY

Jsou ideální na všechny akce pro děti od 3 let i pro dospělé. Skvěle se hodí na dětské dny v shopping centrech, dny dětí, do auto salonů nebo na akce podpory produktů.

AUOTDRÁHY mají modelovou krajinu, depo, stromky, reklamní poutače a LZE JE V CENĚ PRONÁJMU EFEKTNĚ BRANDOVAT

Na drážkových autodráhách mohou jezdit děti téměř od kojeneckého věku, díky možnosti centrálně regulovat el. příkon autodráhy. JEZDÍ-LI MALÉ DĚTI, OMEZÍME PŘÍKON tak, že auta jezdí rychle, ale i při jízdě na plný plyn nevypadávají z drážek, děti se baví a klidně sledují jiné auto než sami řídí :)

Jezdí-li dospělí, el. příkon nastavíme na maximum, pak je třeba pracovat s ovladačem plynu a závody jsou rázem napínavé, jelikož auta mohou při vysoké rychlosti vypadnout z drážky.

DRÁHY JSOU VYBAVENY MĚŘICÍM ZAŘÍZENÍM, které na mostě zobrazuje počet ujetých kol a zároveň v laptopu časy na jedno kolo a pořadí jezdců v závodu.

ROZMĚRY AUTODRÁH

VELKÁ DRÁŽKOVÁ AUTODRÁHA S PŘEMOSTĚNÍM
400 x 220 cm – 4 auta – měření kol, pořadí a časů

MALÁ DRÁŽKOVÁ AUTODRÁHA
360 x 150 cm – 4 auta – měření kol, pořadí a časů

Eventová agentura BBA group

 

Eventová agentura BBA group vznikla v roce 2004 spojením eventové agentury Bajadéra s.r.o. a reklamní agentury Bodlák s.r.o.

Spojením pod obchodní značku BBA Group s.r.o. a jednotné vedení přišla na trh PROFESIONÁLNÍ KREATIVNÍ EVENTOVÁ AGENTURA s přesahem do vývoje a výroby reklamy, dekorací a pódiových instalací.

Za dobu působení BBA GROUP jsme realizovali BEZPOČET SKVĚLÝCH EVENTŮ a vytvořili množství kvalitní reklamy pro rozmanitou klientelu.
Agentura BBA Group působí ve třech hlavních oborech EVENT - Profesionální produkce eventů CREATIVE – grafické studio EXPO SIGNMAKING – výroba reklamy a dekorací

Kontaktní informace

 

BBA GROUP s.r.o.
Provozovna a poštovní adresa:
Telefon: +420 283 890 117
Email: info@bba.cz
Areál KOLBENOVA 34/616
190 00 – Praha 9 – Vysočany

IČ: 26189488
DIČ: CZ26189488
Sídlo: Líbeznická 10/424
182 00 – Praha 8

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského obchodního soudu v Praze v oddílu C, vložka číslo 78238

Kde nás najdete

 

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/www/autoprep:/usr/share/pear:/usr/share/php:/www/bba.cz:/php_sess_data/bba.cz:/www/bba.cz-tmpdir:/var/www/web5/bba.cz:/var/www/web2/bba.cz) in /www/bba.cz/bba.cz/wp-includes/functions.php on line 2102